Přejít k obsahu

KAZ - kontakty

Katedra záchranářství, diagnostických oborů a veřejného zdravotnictví

 
Husova 11  
301 00 Plzeň  
   

Odborný garant oboru Zdravotnický záchranář:

 
Doc. MUDr. Eduard Kasal, CSc.
tel.: 377 103 111
  e-mail: kasal@fnplzen.cz
   
Odborný garant klinické praxe ve FN:  
Doc. MUDr. Eduard Kasal, CSc. tel: 377 103 111

email: kasal@fnplzen.cz
   
Odborní garanti oboru Radiologický asistent:
Doc. MUDr. Luboš Holubec, CSc.
tel.: 377 633 700

e-mail:holubecl@fzs.zcu.cz
   
Odborný garant oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví:  
Mgr. Lukáš Martinek, Ph.D. tel.: 377 103 809
  e-mail: martinel@kaz.zcu.cz
Odborný garant oboru Zdravotní laborant:
MUDr. Roman Cibulka, Ph.D. MBA tel.: 
e-mail: cibulkar@fnplzen.cz
   
Vedoucí katedry:
PhDr. Alena Pistulková tel.: 377 633 810
číslo dveří: HJ 202
e-mail: apistul@kaz.zcu.cz
   
Zástupce vedoucí katedry:  
Mgr. et Mgr. Václav Beránek tel.: 377 633 813
číslo dveří: HJ 203 e-mail: vberanek@kaz.zcu.cz
   
Sekretariát katedry:  
Mgr. Petra Křížová tel.: 377 633 811
číslo dveří: HJ 201
e-mail: krizopet@kaz.zcu.cz
   
Mgr. Šárka Tyllová tel.: -
(mateřská dovolená) e-mail: sknez@kaz.zcu.cz
   

Odborní asistenti oboru
Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví:

 
Mgr. et Mgr. Václav Beránek tel.: 377 633 813
číslo dveří: HJ 203
e-mail: vberanek@kaz.zcu.cz
   
Mgr. Lukáš Martinek, Ph.D. tel.: 377 633 809
číslo dveří: HJ 203 e-mail: martinel@kaz.zcu.cz
   

Odborní asistenti oboru Radiologický asistent:

 
Ing. Bc. Kamila Honzíková
tel.: 377 633 806
číslo dveří: HJ 204 e-mail: kamhon@kaz.zcu.cz
   
Mgr. Bc. Pavel Nedbal tel.: 377 633 808
číslo dveří: HJ 204 e-mail: nedbalp@kaz.zcu.cz
Ing. Eliška Királyová tel.:
číslo dveří: HJ 204  e-mail:

Odborní asistenti oboru Zdravotnický záchranář:

 
MUDr. et Mgr. Marcel Hájek., Ph.D., FICS tel.:
číslo dveří: HJ 204 e-mail: Hayek.M@seznam.cz
   
Mgr. Eva Pfefferová
tel.: 377 633 812
číslo dveří: HJ 204 e-mail: pfeffe@kaz.zcu.cz
   
Mgr. Stanislava Reichertová tel.: 377 633 719
číslo dveří: HJ 204 e-mail: sreich@kaz.zcu.cz

Odborní asistenti oboru Zdravotní laborant:

Ing. Kateřina Bršlicová tel.:
číslo dveří: HJ 203 e-mail:
prof. MUDr. Petr Pazdiora, CSc. tel.:
číslo dveří: HJ 203 e-mail:pazdiora@fnplzen.cz
prof. MUDr. Jaroslav Racek, DrSc. tel.:
číslo dveří: HJ 203 e-mail:racek@fnplzen.cz
Ing. Tomáš Vlas tel.:
číslo dveří: HJ 203 e-mail:

 

 

Patička