Přejít k obsahu

KAZ - kontakty

Katedra záchranářství, diagnostických oborů a veřejného zdravotnictví

Husova 11

 

301 00 Plzeň

Odborný garant oboru Zdravotnický záchranář:

 

Doc. MUDr. Eduard Kasal, CSc.

tel.: 377 103 111

číslo dveří:

e-mail: kasal@fnplzen.cz

Odborný garant klinické praxe ve FN:

 

Doc. MUDr. Eduard Kasal, CSc.

tel.: 377 103 111

číslo dveří:

email: kasal@fnplzen.cz

Odborný garant oboru Radiologický asistent:

 

MUDr. Alena Vondráková, Ph.D.

tel.:

číslo dveří:

e-mail: Vondrakova.Alena@fnplzen.cz

Odborný garant oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví:

 

Mgr. Lukáš Martinek, Ph.D.

tel.: 377 103 809

číslo dveří: HJ 203

email: martinel@kaz.zcu.cz

Odborný garant oboru Zdravotní laborant:

 

MUDr. Roman Cibulka, Ph.D. MBA

tel.:

číslo dveří:

e-mail: cibulkar@fnplzen.cz

Vedoucí katedry:

 

PhDr. Alena Pistulková

tel.: 377 633 810

číslo dveří: HJ 202

e-mail: apistul@kaz.zcu.cz

Zástupce vedoucí katedry:

 

Mgr. et Mgr. Václav Beránek

tel.: 377 633 813

číslo dveří: HJ 203

e-mail: vberanek@kaz.zcu.cz

Sekretariát katedry:

 

Zdeňka Faitová

tel.: 377 633 811

číslo dveří: HJ 201

e-mail: faitovaz@kaz.zcu.cz

Mgr. Petra Křížová

tel.:

(mateřská dovolená)

e-mail: krizopet@kaz.zcu.cz

Mgr. Šárka Tyllová

tel.:

(mateřská dovolená)

e-mail: sknez@kaz.zcu.cz

Odborní asistenti oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví:

 

Mgr. et Mgr. Václav Beránek

tel.: 377 633 813

číslo dveří: HJ 203

email: vberanek@kaz.zcu.cz

Mgr. Lukáš Martinek, Ph.D.

tel.: 377 633 809

místnost: HJ 203

e-mail: martinel@kaz.zcu.cz

Odborní asistenti oboru Radiologický asistent:

 

Ing. Bc. Kamila Honzíková

tel.: 377 633 806

číslo dveří: HJ 204

email: kamhon@kaz.zcu.cz

Mgr. Bc. Pavel Nedbal

tel.: 377 633 808

číslo dveří: HJ 204

email: nedbalp@kaz.zcu.cz

 

Ing. Eliška Királyová

tel.: 377 633 808

číslo dveří: HJ 204

e-mail: kiralyov@kaz.zcu.cz

 

 

Odborní asistenti oboru Zdravotnický záchranář:

 

MUDr. et Mgr. Marcel Hájek., Ph.D., FICS

tel.:

číslo dveří: HJ 204

email: Hayek.M@seznam.cz

Mgr. Eva Pfefferová

tel.: 377 633 812

číslo dveří: HJ 204

email: pfeffe@kaz.zcu.cz

Mgr. Stanislava Reichertová

tel.: 377 633 719

číslo dveří: HJ 204

email: sreich@kaz.zcu.cz

Odborní asistenti oboru Zdravotní laborant:

 

Ing. Kateřina Bršlicová

tel.:

číslo dveří: HJ 203

email:

prof. MUDr. Petr Pazdiora, CSc.

tel.:

číslo dveří: HJ 203

email: pazdiora@fnplzen.cz

prof. MUDr. Jaroslav Racek, DrSc.

tel.:

číslo dveří: HJ 203

email: racek@fnplzen.cz

Ing. Tomáš Vlas

tel.:

číslo dveří: HJ 203

email:

 

Patička