Přejít k obsahu

Den pracovních příležitostí již 2. listopadu!

Studenti zdravotnických oborů zjistí, kde mohou získat uplatnění:

Plzeň, 31. října 2016 – První ročník Dne pracovních příležitostí se bude konat ve středu 2. listopadu 2016 v prostorách Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni. Studenti fakulty zde od zástupců zdravotnických a sociálních zařízení získají informace nejen ke svému budoucímu profesnímu uplatnění.  

 

„Studenti posledních ročníků fakulty se seznámí s konkrétní nabídkou možného uplatnění v praxi. Jejich kolegové z nižších ročníků mohou získat informace důležité pro studijní motivaci i další profesní zaměření. Druháci mohou získat i náměty pro témata bakalářské a diplomové práce,“ upřesňuje děkanka FZS ZČU Ilona Mauritzová. Potřebné informace studentům poskytnou jejich potenciální zaměstnavatelé - nemocnice a zdravotnická a sociální zařízení z Plzeňského kraje a dále vybraná zařízení z Karlovarského a také ze Středočeského kraje a z Prahy. 

 

Hlavní program Dne pracovních příležitostí bude věnován zejména prezentaci zdravotnických a sociálních zařízení, jejichž zástupci tvoří tzv. Radu zaměstnavatelů. Ta byla na fakultě ustanovena na jaře tohoto roku. Jejími členy jsou například Fakultní nemocnice Plzeň, Zdravotnický holding Plzeňského kraje, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, Krajská hygienická stanice,  Odbor sociálních služeb Magistrátu města Plzně.  

 

Akce bude mít formu podobnou veletrhu. Všichni vystavovatelé budou mít prostor pro předání ústních i písemných informací, tištěných materiálů, prezentaci videí i pro pořádání tematických přednášek. Záchranná služba navíc studentům předvede moderní záchranný vůz.

IMG_2077

IMG_2083

IMG_4919

IMG_4929

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_208501.11.16

Zpět na seznam aktualit

Patička