Interdisciplinární studentské projekty DESING+

V rámci projektu DESING+ se 8., 9. a 14. 2. 2017 konaly závěrečné soutěžní prezentace interdisciplinárních studentských projektů. Výsledkem byly návrhy 3 zadaných témat s rozvahou a názory studentů FST, FEK, FDULS a ke zdravotnímu hledisku přispívali i studenti z FZS z Katedry fyzioterapie a ergoterapie. První den byly 4 projekty, zadavatelem byla firma Astos, další den proběhlo 5 projektů od zadavatele Konstruktionsbüro Dostál na téma Elektricky poháněné přídavné zařízení vozíků pro tělesně postižené a poslední den byly prezentace 5-ti týmů o návrhu dopravníku do čistého prostředí od zadavatele firmy Engel s.r.o. Vždy byly zpracovány a předloženy konstrukční návrhy s designérským řešením s ohledem na bezpečnost práce a ekonomická rozvaha. Všichni studenti, kteří se aktivně podíleli na těchto projektech získali certifikát a vítězný tým i finanční odměnu.

22.02.17