Studenti oboru Zdravotnický záchranář o víkendu zvítězili v soutěži ROZKOŠ RESCUE 2017

Ve dnech 5. – 7. 5. 2017 se konal další ročník metodické soutěže ROZKOŠ RESCUE pro profesionální, studentské a laické zdravotnické týmy testující odborné znalosti a fyzickou a psychickou odolnost všech zasahujících.

V kategorii ROZKOŠ RESCUE 2017 mezi sebou soutěžilo 7 týmů a kategorie ROZKOŠ RESCUE 2017 Profi čítala 30 týmů z celé České republiky. Za Fakultu zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni se soutěže zúčastnily 3 týmy.

Účast na této metodické soutěži, i přes velkou psychickou i fyzickou zátěž, byla pro studenty oboru Zdravotnický záchranář velikým přínosem, kdy si mohli ověřit doposud nabyté znalosti a dovednosti, ponaučit se z vlastních chyb a naučit se mnoho nového.

Tým 2. ročníku oboru Zdravotnický záchranář nazvaný TEREZČINI KOLOUŠCI, ve složení: Terezie Paukertová, Luboš Bouček, Matěj Šoffr a Petr Camrda, vybojoval na ROZKOŠ RESCUE 2017 v kategorii Profi 1. MÍSTO!!!! Je obrovským úspěchem, že ze soutěže, které se účastní i profesionální posádky zdravotnických záchranných služeb, se podařilo dovézt na naši fakultu putovní pohár!

Studentům gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci naší fakulty!

KAZ.jpg

10.05.17