Další úspěch studentů oboru Zdravotnický záchranář

Ve dnech 12. – 14. 5. 2017 se konal v Dobřichovicích již 9. ročník metodické soutěže SOS Extreme, kde nesmělo zastoupení naší fakulty (v podobě dvou týmů druháků a dvou týmů třeťáků) chybět.

4.jpgTerezčini koloušci sice na bednu tentokrát nedosáhli, ale umístili se na krásném 4. místě a vezou diplom, tentokrát bramborový. Ostatní týmy z naší fakulty se umístili na 7., 8. a 9. místě. Tato soutěž pro profesionální, studentské a laické zdravotnické týmy testuje odborné znalosti a fyzickou a psychickou odolnost všech zasahujících. Celkem se přihlásilo 16 družstev z celé České republiky.

Účast na této metodické soutěži, i přes velkou psychickou i fyzickou zátěž, byla pro studenty oboru Zdravotnický záchranář velikým přínosem, kdy si mohli ověřit doposud nabité znalosti a dovednosti, ponaučit se z vlastních chyb a naučit se mnoho nového.

15.05.17