Finalizace studentského projektu Lavičky a jeho slavnostní odhalení

V úterý 23. 5. 2017 proběhla schůzka garantů studentského projektu Lavičky se zúčastněnými studenty v RTI hale v areálu ZČU na Borských polích. Za FZS se zúčastnil odborný asistent KFE, Mgr. Tereza Steiniglová se dvěma studentkami studijního oboru Ergoterapie Karolínou Novotnou a Martinou Francovou.

Na schůzce proběhla diskuze finálních kroků k dokončení studentského projektu Lavičky, který vznikl v rámci interdisciplinární spolupráce studentů FDULS, FEK, FEL, FST a FZS. Cílem tohoto projektu bylo zpracování inovativního  návrhu, příprava a samotná realizace unikátních laviček v prostoru kampusu ZČU. Studentky KFE k jeho realizaci přispěly nastudovanými ergonomickými  znalostmi a zdravotním pohledem na daný produkt.

Tímto bychom vás rádi pozvali na slavnostní odhalení laviček, které se koná ve čtvrtek 13. 7. 2017 v areálu ZČU na Borských polích.

Mgr. Tereza Steiniglová

25.05.17