Národní týden trénování paměti

Na březnový týden od 13. 3. do 19. 3. 2017 vyhlásila Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging „ Národní týden trénování paměti“ v rámci celosvětové akce "Týden uvědomění si mozku" (Brain Awareness Week), který od roku 1996 pořádá organizace Dana Alliance for the Brain. Na výzvu zareagovala i Fakulta zdravotnických studií stejnojmennou akcí ve Fakultním centru zdraví, v Tylově ulici 59. Všichni, kdo mají zájem, se mohou přihlásit na seminář, který se koná 15. 3. 2017 od 15,00 (přihlášky elektronicky na http://www.centrumzdraviplzen.cz/ nebo ne tel. 377 633 706). Účastníci semináře se seznámí s nejnovějšími poznatky o práci paměti a mozkových hemisfér, s tréninkovými metodami paměti, které budou moci využít v každodenním životě. Akci povede certifikovaný trenér České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging. Techniky, které se účastníci naučí, působí preventivně proti Alzheimerově chorobě a vedou ke zvýšení sebevědomí, sebehodnocení a odrazí se ve zvýšené kvalitě života.

01.03.17