Přednáška pro seniory v rámci Fakultního centra zdraví FZS

Ve čtvrtek 27. 4. 2017 se na Fakultě zdravotnických studií konala přednáška pro seniory na téma: „Degenerativní změny ramenního a kolenního kloubu člověka“.

Přednáškou provázel vedoucí Katedry teoretických oborů MUDr. Otto Kott a posluchači se seznámili se stavbou, funkcí a nejčastějšími patologickými změnami ramenního a kolenního kloubu. Přednášku s workshopem na anatomických modelech pořádalo Fakultní centrum zdraví, vzniklé při Fakultě zdravotnických studií v září minulého roku. Centrum vzniklo jako fakultní zdravotnické kontaktní místo, nabízející široké veřejnosti své odborné poradenské služby v oblasti rozvoje a udržování zdravého životního stylu. Jeho cílem je tak pomoci široké veřejnosti zvýšit všeobecnou zdravotní gramotnost.

27.04.17