Zpráva z akce oboru Zdravotnický záchranář

Výuka na Klinice popáleninové medicíny FN Královské Vinohrady v Praze

Ve středu 29.3.2017 se studenti druhého ročníku oboru Zdravotnický záchranář zúčastnili v rámci povinně-volitelného předmětu Popáleninová medicína praktické výuky na Klinice popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Celým dnem nás provedla Mgr. Lenka Šetelíková, dlouholetá vrchní sestra výše jmenované kliniky. Studenti vyslechli zajímavou přednášku o popáleninách, doplněnou fotkami, videem a kazuistikami jednotlivých pacientů. Následovala exkurze po klinice, kdy jsme měli možnost vidět např. akutní příjem, jednotku intenzivní péče či dětské oddělení pro popálené děti. Velice si vážíme vynikající dlouholeté spolupráce s Klinikou popáleninové medicíny, protože díky tomu můžeme studentům nabídnout kvalitní výuku odborníky na danou problematiku.

Vyuka_KAZ_FN_Praha

07.04.17