Studenti oborů fyzioterapie a ergoterapie se aktivně podíleli na celorepublikové akci MaRs 2017

Dne 3.3.2017 se studenti oborů fyzioterapie a ergoterapie aktivně podíleli na celorepublikové akci MaRs 2017, která se v Plzni konala již druhým rokem. Celou akci organizovala studentka Šárka Merhautová a dále se zapojili hlavně studenti prvních ročníků. Všem patří poděkování a obdiv za to, jak připravili úžasný program.

Studenti vedli celkem 5 cvičebních jednotek kondičního charakteru s využitím pomůcek -  overbally, therabandy, labilní plochy, tanec a senzomotoriku. Cvičební program doplňovala stanoviště ergoterapie, kde studentky 1. ročníku ergoterapie procvičovaly zejména jemnou motoriku a kognitivní funkce.

Poděkování patří i  organizaci Roska Plzeň, která sdružuje a podporuje občany s roztroušenou sklerózou. Doufáme a těšíme se, že v této spolupráci budeme pokračovat i v dalších letech.

Za KFE Mgr. Šárka Stašková

14.03.17