3. studentská vědecká konference Katedry ošetřovatelství a porodní asistence je za námi

Dne 11. 10. 2017 se uskutečnila již 3. studentská vědecká konference Katedry ošetřovatelství a porodní asistence Fakulty zdravotnických studií ZČU s podtitulem „Současnost, budoucnost a realita v ošetřovatelském výzkumu“.

Akce se zúčastnili hosté z Fakultní nemocnice v Plzni, Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Střední zdravotnické a Vyšší odborné školy zdravotnické v Plzni. První blok konference byl ve znamení diskuze o vzdělávání všeobecných sester a aktuální podobě legislativy související s problematikou. Druhá část konference patřil studentkám 2. ročníku navazujícího magisterského studia programu Ošetřovatelství, hlavním cílem konference bylo rozšířit znalosti studentek magisterského studia v oblastech vědecko-výzkumné činnosti. Akce byla přístupná široké odborné veřejnosti.

12.10.17