Včera v Novém divadle v Plzni vyvrcholily oslavy v rámci desetiletého výročí FZS ZČU v Plzni

Desáté výročí své existence si letos připomíná Fakulta zdravotnických studií Západočeské univerzity (ZČU). Oslavy vyvrcholily slavnostním večerem, který se uskutečnil ve čtvrtek 1. listopadu v Novém divadle v Plzni.

Na společenském setkání, jehož součástí bylo i divadelní představení, přivítala hosty děkanka Fakulty zdravotnických studií Ilona Mauritzová a proděkan Marek Ženíšek. K významné události v životě Fakulty zdravotnických studií přišel popřát rektor plzeňské univerzity Miroslav Holeček a děkani dalších fakult. Kulaté výročí s fakultou oslavili také její zaměstnanci a příznivci, studenti a absolventi i zástupci partnerských institucí z oblasti zdravotnictví a sociálních služeb.

Oslavy_10_let_FZS_2

Oslavy_10_let_FZS_1