ŠKODA FIT PŮLMARATÓN 2018

Dne 30.9. byla na Plzeňském náměstí odstartována jedna z velkých sportovních akcí – Škoda FIT půlmaraton 2018.

Zastoupení atletů bylo velmi rozmanité, od školních dětí, po celé rodiny až k dospělým, startující ve  vrcholné distanci 21,097 kilometrů dlouhému hlavnímu běhu. Vzhledem k tomu, že se jednalo o akci podporující zdraví, ani Fakulta zdravotnických studií s Centrem zdraví nemohla chybět. Mgr. Rita Firýtová, Mgr. Šárka Stašková a Mgr. Iva Vlčková zájemcům zajišťovali základní diagnostiku postavení nohy pomocí přístroje Podocam (postavení prstů a klenby nohy) a Mgr. Lukáš Martinek, Ph.D. se studentkou Adélou Kozovou (AVZ) měřili tělesné složení pomocí InBody 370. Aktivní účast odborných asistentů a studentů měla pozitivní ohlas plzeňské veřejnosti.

Skoda_pul_fit_maraton

03.10.18