Den pracovních příležitostí

Dne 2. října proběhl v prostorách Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni v čase od 9:00 do 15:00 hodin Den pracovních příležitostí.

Jednalo se o prezentační výstavu určenou pro studenty, kterým zde měli vystavovatelé příležitost představit jejich možné budoucí pracovní uplatnění. Studenti tak získali jedinečnou příležitost položit ty správné otázky těm správným lidem.

Vystavovatelé pro letošní rok byli následující: FN Plzeň, Nemocnice Plzeňského kraje a.s., Mulačova Nemocnice – Privamed, Karlovarská nemocnice, Chebská nemocnice, Ústav pro o péči o matku a dítě v Podolí, Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, Svaz Léčebných Lázní ČR, Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně, Lázně Jáchymov, Otto Bock  - Protetika Plzeň, Domovinka, Czech Us (pracovní stáže v USA a světě).

Den_pracovnich_prilezitosti_13
Den_pracovnich_prilezitosti_8