Zúčastnili jsme se veletrhu Gaudeamus Brno

Ve dnech 22. – 25. října jsme se spolu s ostatními fakultami Západočeské univerzity zúčastnili se svým prezentačním stánkem veletrhu Gaudeamus v Brně.

Veletrhy Gaudeamus probíhají každoročně v Brně, Praze, Nitře a Bratislavě. Jsou postaveny na mnohaleté úspěšné tradici. Cílem veletrhů je vytvořit místo setkávání zástupců vzdělávacích institucí z celého světa a jejich potenciálních studentů. Veletrhy poskytují platformu pro výměnu komplexních informací o možnostech pomaturitního studia a celoživotního vzdělávání v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Veletrhy Gaudeamus každý rok navštíví více než 60% studentů maturitních ročníků z České republiky a Slovenska. Mezi hlavní skupiny návštěvníků veletrhu patří studenti 4. a 3. ročníků SŠ, středoškolští pedagogové a výchovní poradci, studenti vysokých škol a zájemci o celoživotní vzdělávání.

Gaudeamus_1
Gaudeamus_3