Konference „Cesta poznávání a vzdělávání v ošetřovatelství X.“ a jarní konference České asociace sester Region plzeňský s podtitulem „Péče o pečující“

Katedra ošetřovatelství a porodní asistence FZS ZČU v Plzni, Fakultní nemocnice Plzeň, ČAS Region plzeňský a ČKPA Sdružení porodních asistentek Plzeňského kraje pořádá dne 7. května 2019 tradiční konferenci ošetřovatelství „Cesta poznávání a vzdělávání v ošetřovatelství X.“ a jarní konferenci ČAS Region plzeňský s podtitulem „Péče o pečující“.  Konference je určena pro studenty oboru Ošetřovatelství a porodní asistence, všeobecné sestry a porodní asistentky a ostatní nelékařské zdravotnické pracovníky, osoby vzdělávající nelékařské zdravotnické pracovníky. Jako hlavního host konference přislíbila účast doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc.

Již nyní je možno se hlásit k aktivní i pasivní účasti na webových stránkách konference

Program konference

konference_web