Studenti FZS, FDU a TH Deggendorf prezentovali své návrhy elektrovozítka pro starší osoby

Ve dnech 13. – 14. 12. 2019 se konal další workshop v rámci projektu 7/23 „Pro společnou budoucnost“, který hostila TH Deggendorf.

Během pátku probíhala práce ve třech týmech. Každý interprofesní mezinárodní tým je složený ze studentů TH Deggendorf (mechatronici, strojaři), FZS (ortotici – protetici) a FDU (designéři) ZČU v Plzni. Členové týmů dodělávali prezentace, kdy jejich úkolem bylo vytvořit návrh nástavby na elektropodvozek s výsledkem vozítka pro staří a pohybově omezené osoby. V sobotu proběhla soutěžní prezentace, kdy bylo vybráno řešení, které se bude realizovat během příštího roku. Projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Dispozičního fondu Šumava.

Studenti_FZS_Elektrovozitko_1 Studenti_FZS_Elektrovozitko_2

20.12.19