FZS soutěží o pohár rektora

V rámci celé ZČU funguje dlouhodobá soutěž O pohár rektora Západočeské univerzity, která je vypsána pro studenty a zaměstnance ZČU podle propozic jednotlivých sportovních soutěží a je vyhlašována na dobu jednoho akademického roku.

Soupeří mezi sebou studenti resp. týmy jednotlivých fakult ZČU. Za umístění v soutěži získávají body pro svoji fakultu. Fakulta, která nasbírá z vypsaných soutěží nejvíce bodů, získá putovní Pohár rektora ZČU. Sportovci vítězné fakulty, kteří se zúčastnili soutěží, získají voucher na společný víkendový pobyt, jehož program po dohodě s vítěznou fakultou připraví a zajistí Katedra tělesné výchovy a sportu ZČU.

Všechny akce proběhnou nejpozději do konce dubna 2019. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže bude spojeno s některou z akcí, pořádaných s účastí ZČU. FZS jde pochopitelně do toho!

Studenti FZS mohou sledovat facebookovou skupinu s názvem FZS soutěží o pohár rektora, případně je možno kontaktovat Jardu Hlaváče, který byl zvolen kontaktní osobou a bude mít na starosti komunikaci s KTS, přihlašování na jednotlivé soutěže atd.

Pohar_rektora_2019

07.11.19