Chystáme se na festival Posviť si na budoucnost

Hlavním cílem platformy Posviť si na budoucnost je zejména usnadňování dostupnosti informací o studiu a následném uplatnění žákům a studentům napříč vzdělávacím spektrem.

Ve dnech 18. a 19. října v Plzni proběhne stejnojmenný festival vzdělávání a práce, který nabízí žákům, studentům, ale i rodičům ucelený přehled o možnostech studia a následného kariérního uplatnění v Plzeňském kraji. Na akci se představí zástupci středních škol Plzeňského kraje, všech fakult ZČU a taktéž zástupci zaměstnavatelů v regionu. My pochopitelně nebudeme chybět.

Celý festival bude interaktivní, aby se co nejvíce přiblížil studentům a poskytl informace zábavnou formou. Za účelem účasti naší fakulty na festivalu se naše kolegyně Mgr. Lenka Krausová zúčastnila úvodního školení pro vystavovatele. Přijďte nás na festival podpořit!

Workshop_Posvit_budoucnost_1 Workshop_Posvit_budoucnost_2

07.10.19