Jste součástí FZS a my Vám za to děkujeme

Vážení studenti, na chvíli se teď zastavíme a vydechneme (v poslední době se nám to příliš nedaří), zásobíme Vás řadou informací, snažíme se, abyste byli v obraze, situace je velmi dynamická.

V tuto chvíli Vám ale chceme poděkovat. Poděkovat za Vaši obětavou práci pro nemocnice, za Vaši aktivitu a rozhodnutí posílit řady nelékařů, řady těch, které tak palčivě potřebujeme. Děkujeme, že nabízíte pomoc seniorům, pomoc záchranářům s hlídáním dětí, pomoc s šitím roušek. Jsme na Vás nesmírně hrdí. Několik z Vás si v minulých týdnech postesklo, proč nebyla naše fakulta zahrnuta do kampaně Jsem součástí ZČU, proč se na nás zapomíná. Věřte, že ani nám se to nelíbí. Možná se tak nevidíte na zastávkách MDH a ve veřejném prostoru, ale svými skutky, postoji a přístupem dokazujete, že jednoznačně JSTE součástí ZČU, že jste důležití, že své budoucí povolání vnímáte jako poslání, že na sebe zapomenout nenecháte a my Vám za to děkujeme. Děkujeme i našim odborným asistentům, kteří jsou buď sami aktivními nelékařskými pracovníky nebo lékaři, nebo vstupují do registru Krajského úřadu PK, připraveni pomoci. Všichni jste součástí FZS a my jsme na to hrdí!

17.03.20