Mimořádné zaměstnání při krizové situaci v Nemocnicích Plzeňského kraje

Vážení studenti,

obrací se na nás nyní také Nemocnice Plzeňského kraje ve věci možnosti mimořádného zaměstnání při krizové situaci ohledně COVID-19. Jako studenti máte možnost v těchto nemocnicích uzavřít Dohodu o provedení práce nebo Dohodu o pracovní činnost, na jejichž základě budete moci být za odvedenou práci odměňováni. Pokud máte zájem posílit zdravotnický personál v krajských nemocnicích, ozvěte se na e-mail katerina.tobiasova@nemocnicepk.cz pro případ, že jste dosud nebyli v přímém kontaktu s konkrétními osobami v jednotlivých nemocnicích. E-mailem Vám budeme zároveň distribuovat kontakty na jednotlivé nemocnice.

Domažlice          jana.bouckova@domazlice.nemocnicepk.cz; marcela.blazkova@domazlice.nemocnicepk.cz

Stod                    hana.duffkova@stod.nemocnicepk.cz; lucie.vokacova@nemocnicepk.cz

Rokycany           blanka.korandova@rokycany.nemocnicepk.cz; marcela.krupickova@rokycany.nemocnicepk.cz

Klatovy               vladislava.vesela@klatovy.nemocnicepk.cz; marcela.uldrychova@klatovy.nemocnicepk.cz